استفاده از ظرفیت‌های بودجه ۱۴۰۰ برای اتمام پروژه‌های راهسازی الزامی است …


manager 10 آبان 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌های قانون بودجه ۱۴۰۰ برای اتمام پروژه‌های راهسازی تاکید کرد.

*** تامین منابع مالی پروژه‌های راهسازی

به گزارش صنایع، خیراله خادمی در جلسه با انجمن شرکت‌های راهسازی ضمن اعلام آمادگی شرکت ساخت برای بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به منظور تامین اعتبار لازم برای پیشبرد عملیات اجرایی پروژه‌های راهسازی، تصریح کرد:
یکی از رویکرد‌های اصلی دولت و شخص رئیس‌جمهور، فعال نگه داشتن کارگاه‌های عمرانی و پروژه‌های زیربنایی در شرایط فعلی کشور است و باید با کمک و همراهی پیمانکاران متمرکز در بخش عمرانی تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مالی پروژه‌ها به عمل آوریم.

وی تامین منابع مالی برای پروژه‌های راهسازی و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل را از دغدغه‌های اساسی وزیر راه و شهرسازی بیان کرد و خواستار بررسی و ارائه پیشنهاد‌های کارشناسی شده توسط انجمن شرکت‌های راهسازی در این خصوص شد.

اخبار مهم صنایع:

مرکز تجاری ایران در ترکیه راه‌اندازی شد/ توسعه صادرات، نیازمند حمایت‌های لجستیکی و خدماتی است

بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی

ادامه مذاکره با ترکمنستان برای واردات گاز/ ناچار شویم، مازوت می‌سوزانیم

به گزارش صنایع، معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان، افزود:
در این جلسه مقرر شد انجمن شرکت‌های راهسازی روش‌های مختلف تامین مالی پروژه‌های راهسازی را در کمیته‌های کارشناسی خود بررسی کرده و پیشنهاد‌های اجرایی را در جلسات مدیریتی با مدیران شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل‌و نقل کشور مطرح و به بحث و تبادل‌نظر بگذارد.

انتهای پیام///

منبعصنایع

برچسب‌ها :