افزایش توانمندی شرکت‌های خودروساز و بیمه‌ای


Hesam 17 فروردین 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*افزایش توانمندی شرکت‌های خودروساز*

محسن صالحی‌نیا با اشاره به همه محدویت‌های بین‌المللی و شرایط سخت کرونایی، اطهار کرد:

این برنامه نرم‌افزاری می‌تواند موجب سهولت، کاهش هزینه، افزایش شفافیت افزایش رضایت‌مندی مشتریان و افزایش سرعت و دسترسی بهتر به خدمات خودرویی شود.

با تمام شرایط ، تحریم‌ها و کرونا، اتفاق‌های خوبی در صنعت خودرو رقم خورد و توانستیم سال جهش تولید را با تولید قریب یک میلیون دستگاه خودرو به پایان ببریم .

صنعت خودرو کشور با تعهد، مدیریت مطلوب و استفاده از ظرفیت‌های داخلی در حوزه تولید پیشرو بوده که شاهد آن هم افزایش مناسب میزان تولید و عرضه خودرو به بازار است.

*خودروسازی؛ محورهای مهم توسعه در صنایع بزرگ*

رییس هیئت عامل ایدرو‌ در پایان خودروسازی را از جمله محورهای مهم توسعه در صنایع بزرگ خواند و گفت:

طراحی و تولید محصولات جدید با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان، افزایش میزان ساخت داخل برای کاهش وابستگی و افزایش کیفیت، خدمات پس از فروش مناسب و ارتقای استانداردهای روز و تولید موتورهای کم مصرف سرفصل‌های هست که با تعامل مراکز دانش بنیان کشور کماکان باید در کانون تمرکز و فعالیت‌های خودروسازان باشد.

*پلتفرم بسپر گام جدیدی برای توسعه خدمات بهتر به مصرف‌کنندگان خودرو*

در این مراسم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرعامل شرکت ایران خودرو هم در سخنانی بر توسعه همکاری با شرکت‌های دانش بنیان تاکید کردند.

پلتفرم جامع خدمات خودرویی بسپر که شرکت ایران خودرو حامی و شتاب دهنده آن بوده، خدماتی یکپارچه و متمرکز در حوزه خودرو را به مردم ارائه می‌کند.

این اپلیکیشن، مجموعه‌ای از نیازمندی‌های دارندگان خودرو، مانند استفاده از خدمات بیمه‌ای، درخواست همزمان حمل به تعمیرگاه و دریافت کارشناسی سیار به هنگام تصادف در محل است.

همچنین از طریق این سامانه، تمامی مراحل پذیرش خودرو در نمایندگی پس از حمل، انجام تعمیرات و ترخیص خودرو بر روی گوشی مالک قابل ردیابی است. این سامانه، تمامی خودروها را فارغ از کارخانه سازنده، تحت پوشش قرار داده و با ارایه خدمات ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻧﻈﯿﺮ ﺣﻤﻞ، ﺳﻮﺧﺖ‌رﺳﺎﻧﯽ و ﭘﻨﭽﺮﮔﯿری، همراه با ﺗﻀﻤﯿﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺧﺪﻣﺎت و اﺻﺎﻟﺖ ﻗﻄﻌﺎت، ضمن ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﺎ ذی‌نفعان ﺧﻮدروﯾﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪ‌ای، ﻋﺎﻣﻠﯿﺖ‌ﻫﺎی ﺗﻌﻤﯿﺮاﺗﯽ، اﺗﺤﺎدﯾﻪ‌ﻫﺎی ﺗﻌﻤﯿﺮﮔﺎه‌داران و … آماده ارایه خدمات به تمام شهروندان است.

علاوه بر ایران ‌خودرو، سایر خودروسازان از قبیل گروه سایپا، مدیران خودرو، بهمن و همچنین شرکت‌های بیمه‌ای در این پلتفرم حضور دارند.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*