بهره‌برداری از ۲۲۷ پروژه آب و برق به ارزش ۳۳ هزار میلیارد ریال در سال ۹۹


Hesam 18 فروردین 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*بهره‌برداری از ۲۲۷ پروژه آب و برق در سال ۹۹*

رضا اردکانیان در آئین افتتاح بهره‌برداری از ۵ طرح بزرگ توزیع برق کشور در قالب ۸ هزار و ۱۴۲ پروژه با بیان اینکه در سال ۹۹ توانستیم ۲۲۷ پروژه آب و برق را در قالب پویش هر هفته الف ب ایران بهره‌برداری کنیم، اظهار داشت:

وظیفه ما این است که با وجود اینکه در جنگ اقتصادی هستیم به عنوان یک وزارتخانه خدماتی با یک برنامه‌ریزی منسجم و منظم به خدمت رسانی به مردم و تأمین و عرضه آب و برق ادامه دهیم.

علت راه‌اندازی این پویش این بود تا به این اقدامات خدماتی نظم بیشتری دهیم.

وی در ادامه افزود:

تا پایان سال ۹۹ توانستیم ۲۲۷ پروژه آب و برق با ارزش سرمایه‌گذاری ۳۳ هزار میلیارد تومان را به اتمام برسانیم که با توجه به شرایط موجود عملکرد مطلوبی است.

*برنامه پویش هر هفته الف ب در سال ۹۹*

اردکانیان با بیان اینکه برنامه پویش هر هفته الف ب برای سال جاری (پایان فعالیت دولت یازدهم) حداکثر تا پایان فروردین‌ماه ابلاغ می‌شود، گفت:

از آنجایی که سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نام گذاری شده، وزارت نیرو و تمامی زیرمجموعه‌های آن باید در ابتدا نقش و وظایف خود برای ارتقای تولید کشور را شناسایی کرده و مطابق آن اقدام کنیم. در همین راستا باید به تولید فکر، پشتیبانی از تولید فکر در بخش‌های آب و برق و همچنین رفع موانع تولید فکر کردن در راستای اجرای شعار سال اقداماتی انجام دهیم.

*به وظایفی که انجام نداده‌ایم، بدهکاریم*

وزیر نیرو در پایان با تاکید بر این که همه مسئولین در همه جایگاه‌ها باید خود را در حقیقت بدهکار اقداماتی که انجام نداده‌اند، بدانند، اظهار کرد:

پس از اینکه خود را بدهکار به وظایفی که انجام نداده‌ایم، بدانیم باید به سمت برنامه‌ریزی و انجام آن‌ها برویم.

در واقع ما باید منت مردم را بکشیم که فرصت خدمت‌رسانی به ما داده‌اند.

گزارش عملکرد مسئولین نظام به مردم را باید در قالب گزارش یک بدهکار به صاحب مال بدانیم.

اگر چنین نگرشی در انجام کارها داشته باشیم متوجه می‌شویم بهره‌وری و سرعت انجام امور در بخش‌های مختلف اجرایی یا سیاست‌گذاری سرعت می‌گیرد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*