به‌روزرسانی فرایندها مطابق استانداردهای جهانی یک ضرورت است


Hesam 10 خرداد 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*به‌روزرسانی فرایندها مطابق استانداردهای جهانی یک ضرورت است*

به گزارش صنایع، ترابی، ششم خردادماه، در بازدید از سایت تولیدی و فضای سبز فولاد مبارکه در خصوص برنامه سازمانی در حوزه مدیریت نیروی انسانی، اظهار کرد:

کلیه فرایندها در فولاد مبارکه باید براساس شاخص‌های جهانی تعریف گردد که تحقق این مهم مستلزم فعالیت تیمی با استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهی، علمی و پژوهشی و همچنین نگاه چالشی به مسائل است.

پیاده‌سازی و به‌ روزرسانی فرایندها، مطابق با استانداردهای جهانی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است و نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه در این راستا فرایندها و برنامه‌های سازمانی در حوزه مدیریت نیروی انسانی را مهندسی کرده و بهبود مستمر روش‌ها را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.

معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه از فضای رخت‌کن و حمام‌های کارکنان و فضاهای عمومی نواحی تولیدی نیز بازدید کرد و در این ،زمینه اظهار داشت:

محیط کاری کارکنان در همه رده‌ها به‌ منظور ایجاد نشاط و بهره‌مندی از فضایی بهداشتی، نیاز به بازسازی و به‌روزرسانی دارد.

بی‌تردید نوسازی زیرساخت‌ها و به‌روزآوری فضاهای کاری براساس استانداردهای زیباشناختی و ارگونومی، افزایش انگیزش، تقویت حس تعلق سازمانی و چابک‌سازی نیروی انسانی را به همراه خواهد داشت.

ایجاد فضای سبز مناسب و برخورداری از شاخص‌های بالای زیست‌ محیطی نه‌ تنها اثر مثبتی بر صنعت و محیط داخلی شرکت داشته، بلکه شهرها و محیط پیرامونی کارخانه را نیز از مزایای صنعت سبز بهره‌مند ساخته است.

*لزوم همکاری بیش‌ از پیش مراکز پژوهشی تحقیقاتی با صنعت فولاد*

ترابی با تأکید بر پیوند میان دانشگاه و مراکز دانش‌بنیان با صنایع، لزوم همکاری بیش‌ از پیش مراکز پژوهشی تحقیقاتی با صنعت فولاد را یادآور شد و در این خصوص افزود:

برقراری ارتباط نزدیک‌تر بین مراکز تحقیقاتی و فولاد قطعا منجر به بهبود مشکلات و موفقیت در صنعت خواهد شد.

*ضرورت وسعت دید سیاست‌گذاری در حوزه سرمایه‌های انسانی*

به گزارش صنایع، معاون نیروی انسانی فولاد مبارکه در پایان با بیان اینکه سیاست‌گذاری در حوزه سرمایه‌های انسانی باید با وسعت دید و رویکرد کرامت‌محور انجام گیرد و این امر صرفا با تأکید بر رویکردهای مادی محقق نخواهد شد، اظهار کرد:

در این زمینه ایجاد محیط امن و فضای سبز مناسب و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی در صنعت، موجب آرامش و نشاط برای کارکنان خواهد بود و همچنین ما را به رسالت اصلی خود که همان محقق شدن صنعت سبز است نزدیک خواهد کرد.

در راستای اصلاح و نوسازی فضاها و محیط‌های فولاد مبارکه، مجموعه ‌های آموزش، خدمات و همچنین HSE فولاد مبارکه به‌طور کامل بازدید شده و اقدامات مناسب و قابل‌توجه آن‌ها بررسی گردیده است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*