جابه‌جایی ۳ رکورد جدید در فولاد امیرکبیر کاشان


Hesam 17 فروردین 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*رکورد جدید افزایش بیش از ۴۴ هزار تنی*

حمیدرضا فضل الهی با بیان اینکه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان یکی از شرکت‌های وابسته فولاد مبارکه است و این شرکت موفق شد در سال ۹۹ در خط اسیدشویی رکورد ۲۳۲ هزار و ۴۵۴ تن را به ثبت برساند، اظهار کرد:

رکوردی که در سال ۹۸ برابر با ۱۸۸ هزار و ۴۰۴ تن بوده است و رکورد جدید افزایش بیش از ۴۴ هزار تنی را نشان می‌دهد.

*افزایش تولید برای خط گالوانیزه*

مدیر بهره‌برداری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در خصوص افزایش ۵ هزار تن تولید برای خط گالوانیزه، گفت:

همچنین رکورد ۱۵۵ هزار و ۱۵ تن برای خط گالوانیزه که در سال ۹۹ به ثبت رسیده است، نسبت به سال ۹۸ (۱۵۰ هزار و ۵۷ تن) ۵ هزار تن افزایش تولید را نشان می‌دهد.

*خط نورد سرد*

وی با اشاره به دیگر رکورد این مجموعه در سال ۹۹ نیز مربوط به خط نورد سرد بوده است، عنوان کرد:

این خط در سال ۹۹ رکورد تولید ۲۲۷ هزار تن را به ثبت رسانده که نسبت به سال ۹۸ (۲۰۶ هزار و ۴۷۳ تن) تقریبا ۲۱ هزار تن افزایش یافته است.

با توجه به شعار سال ۹۹ یعنی جهش تولید توسط رهبر معظم انقلاب، پرسنل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تمام تلاش خود را برای ثبت رکوردهای جدید به کار بستند و این روند در سال ۱۴۰۰ و با توجه به شعار سال جاری قطعا ادامه خواهد داشت و در تلاشیم تا رکوردهای کسب شده در سال ۱۳۹۹ را در سال ۱۴۰۰ بهبود ببخشیم.

*کسب رکورد جدید در راستای کاهش توقفات*

مدیر بهره‌برداری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در پایان پیرامون اینکه باید توجه داشت این رکوردها در حالی کسب شده است که در اوایل سال ۹۹ به دلیل شیوع بیماری کرونا حدودا ۲۰ روز توقف عملیات داشته‌ایم، اظهار کرد:

امیدواریم این شرکت با تلاش در راستای کاهش توقفات و افزایش راندمان تولید در سال جدید به رکوردهای بیشتری در این زمینه دست پیدا کند.

*شرکت فولاد امیرکبیر کاشان*

شایان ذکر است شرکت فولاد امیرکبیر کاشان از زیرمجموعه‌های گروه فولاد مبارکه محسوب می‌شود و با هدف تولید ورق گالوانیزه، به عنوان اولین تولیدکننده ورق گرم گالوانیزه گرم ایران در سال ۷۹ تاسیس شده است.

خط گالوانیزه این شرکت با ظرفیت اسمی ۱۰۰ هزار تن در سال برای ضخامت‌هایی در محدوده ۰٫۲۵ تا ۱٫۲۵ میلیمتر و عرض ۶۰۰ الی ۱۲۵۰ میلیمتر طراحی شده است.

ظرفیت موجود این خط تولید در حال حاضر بالغ بر ۱۳۰ هزار تن در سال است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*