جهت افزایش قیمت بلیت هواپیما هیچ تصمیمی در دستور کار نیست


manager 10 آبان 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، هیچ تصمیمی جهت افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار نیست و شرکت‌های هواپیمایی موظفند در خصوص نرخ بلیت هواپیما، براساس تصمیمات متخذه در آخرین جلسه شورای عالی هواپیمایی عمل کنند.

***‌قیمت بلیت هواپیما گران‌‌‌تر نمی‌شود

به گزارش صنایع، سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه خود اعلام کرد:
هرگونه تخطی از اجرای مصوبات، ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌ها و سهل‌انگاری در این رابطه تخلف محسوب شده و شرکت‌هایی که از اجرای این مقررات خودداری کنند این سازمان نسبت به مجوزهای پروازی آن شرکت‌ها اقدام خواهدکرد.
همچنین سازمان هواپیمایی کشوری هیچ تصمیمی جهت افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار خود ندارد و شرکت های هواپیمایی موظفند در خصوص نرخ بلیت هواپیما، براساس تصمیمات متخذه در آخرین جلسه شورای عالی هواپیمایی عمل کنند و فروش بالاتر از سقف نرخ تعیین شده در جلسه مذکور، تخلف محسوب می شود.
تخلفات احتمالی از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری www.cao.ir قابل دریافت است و در صورت احراز هرگونه تخلف بی تردید سازمان از مکانیزم های قانونی خود استفاده خواهد کرد.

*** افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما

به گزارش صنایع، تابستان امسال و پس از افزایش خودسر قیمت بلیت هواپیما از سوی ایرلاین‌ها، در جلسه مشترک با وزیر وقت راه وشهرسازی نرخ جدید پروازها در توافق با شرکت های هواپیمایی تعیین شد، با این حال ایرلاین ها با تصمیم خودسرانه مجدد از شهریور امسال یکبار دیگر به افزایش قیمت بلیت ها دامن زدند.

انتهای پیام///

منبعصنایع

برچسب‌ها :