ده کشور برتر برای استخراج ارز رمزنگاری شده


Hesam 17 فروردین 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*گرجستان*

کشور گرجستان دوستدار فناوری رمزنگاری و بلاکچین با شاخص بارگیری باند پهن باند ثابت ۲۶٫۸۰ مگابیت بر ثانیه (مگابیت بر ثانیه) در شاخص جهانی Speedtest جهانی اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شده در رتبه ۱۰۹ قرار دارد.

این میزان برای خانوارهای کوچک نه خیلی سریع است و نه کند. هنگام انجام بازی‌های آنلاین بدون تأخیر ، می‌توانید نمایش‌های مورد علاقه خود را در Netflix و فیلم‌ها در Youtube با کیفیت Full HD پخش کنید.

قیمت برق گرجستان ۰٫۰۵۶ دلار در هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) است و دمای سالانه آن به اندازه کافی برای خنک‌سازی ماشین‌های استخراج کافی است.

*استونی*

استونی با سرعت بارگیری تا ۷۴٫۷۳ مگابیت بر ثانیه در رتبه ۵۰ جهانی قرار دارد.

از مارس ۲۰۲۰ ، قیمت برق آن ۰٫۱۷۴ دلار برای هر کیلووات ساعت است. این کشور همچنین میزبان صدها شرکت بلاکچین و رمزنگاری است، زیرا این کشور رمزگشاها را ارزشی که در شکل دیجیتال نشان داده شده می‌داند.

*کانادا*

کانادا از نظر سرعت اینترنت در موقعیت عالی در سراسر جهان قرار دارد. با سرعت اتصال سریع ۱۴۹٫۳۵ مگابیت بر ثانیه در رده هفدهم قرار دارد.

بر اساس داده‌های powerhub.org ، متوسط ​​قیمت برق آن ۰٫۱۷۴ دلار در هر کیلووات ساعت است.

در سال ۲۰۱۸، استخراج ارز رمزنگاری شده در کانادا به دلیل برق نسبتاً ارزان ، هوای سرد و مقررات نوری، رونق گرفت.

استفاده از ارزهای دیجیتال مجاز است اما در کشور پول قانونی محسوب نمی‌شوند.

*نروژ*

سرعت اینترنت در نروژ نیز چشمگیر است. این کشور کانادا را در رتبه ۱۸ با سرعت اتصال سریع ۱۴۶٫۵۳ مگابیت بر ثانیه دنبال می‌کند.

در مورد هزینه‌های برق و موقعیت مکانی ، نروژ بسیار متکی به نیروگاه آبی است.

این شهر همچنین دارای زمستان‌های سرد و برفی و تابستان‌های معتدل است و آن را به مکانی مناسب برای خنک‌سازی تجهیزات کارگران معدن تبدیل کرده است.

از نظر مقررات، بانک مرکزی نروژ رمزنگاری‌ها را به رسمیت نمی‌شناسد‌، اما همچنین مردم را از داشتن و سرمایه‌گذاری در آنها منع نمی‌کند.

از طرف دیگر، سازمان نظارت مالی نروژ (FSA) مقررات مربوط به پولشویی را در ارائه دهندگان محلی دستگاه‌های ذخیره و ذخیره ارز رمزنگاری شده اعمال کرد.

*کویت*

سرعت اینترنت و قابلیت اطمینان کویت نیز قابل توجه است. با سرعت بارگیری تا ۱۱۰٫۳۳ مگابیت بر ثانیه در رتبه ۳۴ جهانی است و متوسط ​​قیمت برق آن ۰٫۰۲۹ دلار در هر کیلووات ساعت است.

با احتساب هزینه برق ، توزیع و مالیات. به نظر می رسد این کشور کمترین هزینه برق را دارد و این گزینه خوبی برای استخراج سودآور BTC است. با این حال، مقررات کشور کمی مشکل است.

کتابخانه کنگره اظهار داشت که وزارت دارایی این کشور ارزهای رمزپایه را برای معاملات تجاری رسمی به رسمیت نمی‌شناسد و بانک مرکزی کویت تجارت رمزنگاری را منع می‌کند.

اما در سال ۲۰۱۸ ، CBK صدور ارز رمزنگاری شده را تأیید کرد که دولت نیز بر آن نظارت خواهد کرد. اگر قصد انجام استخراج BTC در این سرزمین خارجی را دارید، بهتر است از وضعیت دولت در مورد آن مطلع شوید.

*ایسلند*

در ژوئن ۲۰۲۰، گزارشی از برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP) اظهار داشت که تقریباً ۱۰۰٪ از برق ایسلند از منابع تجدیدپذیر تأمین می‌شود و این کشور از قدرت زمین گرمایی استفاده می‌کند.

این نباید تعجب آور باشد زیرا ایسلند بیش از ۲۰۰ آتشفشان و چشمه‌های آب گرم متعدد را در خود جای داده است ، و تنهای آب زیرزمینی را برای تولید برق تأمین می کند. با این حال، رتبه آن در شاخص جهانی Speedtest ماه گذشته تعریف نشده است.

*سوئیس*

این کشور دارای سریعترین سرعت اینترنت در میان کشورهای موجود در لیست است. در سطح جهانی ، با نرخ بارگیری ۱۸۶٫۴۰ مگابیت در ثانیه در رتبه ۴ قرار دارد ، گرچه قیمت برق آن کمی بالاتر از ۰٫۲۲۸ دلار در هر کیلووات ساعت است.

سوئیس مقررات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را آرام کرده و آنها را به عنوان دارایی ها یا دارایی ها طبقه‌بندی کرده است، به همین دلیل به عنوان یکی از دوستترین کشورها برای استخراج کنندگان رمزنگاری شناخته می‌شود.

*فنلاند*

فنلاند همچنین دارای سرعت چشمگیر اینترنت ۱۰۸٫۸۴ مگابیت در ثانیه است. در سراسر جهان، پس از کویت، در رده ۳۵ قرار گرفت.

قیمت برق در این کشور ۰٫۱۸۳ دلار برای هر کیلووات ساعت است و دمای آن یکی از بهترین در جهان برای خنک سازی تجهیزات استخراج رمزنگاری قدرتمند است.

*سوئد*

کشور بعدی با سریعترین سرعت اینترنت در لیست ما سوئد است که با سرعت بارگیری ۱۵۸٫۷۳ مگابیت بر ثانیه در رتبه ۱۴ جهانی است.

در ژانویه سال جاری، thelocal.se گزارش داد که قیمت برق سوئد به دلیل زمستان معتدل، همراه با بارش طولانی و هوای نسبتاً باد، پایین آمد.

با این حال، این قیمت پایین برق بسته به اینکه در کدام منطقه زندگی می‌کنید متفاوت است.

در سال جاری متوسط ​​قیمت برق خانگی در سوئد ۰٫۱۷۹ دلار برای هر کیلووات ساعت است.

*لتونی*

آخرین و نه مهمترین ، لتونی از نظر سرعت اینترنت نیز از جمله اهداف ایده آل استخراج رمزنگاری است.

با سرعت بارگیری ۱۱۵٫۲۲ مگابیت بر ثانیه در رتبه ۳۱ جهانی قرار دارد. در نیمه اول سال جاری، متوسط ​​هزینه برق خانگی در لتونی ۱۴٫۲ یورو سنت برای هر کیلووات ساعت بود.

این پایین ترین قیمت کشور از نیمه دوم سال ۲۰۱۴ در نظر گرفته شده است.

*ایران چه جایگاهی بین کشورهای مختلف در استخراج ارز رمزنگاری شده دارد؟*

هزینه برق در ایران برای هر کیلو وات کمتر از ۰٫۰۲ دلار است.

طبق آخرین ارزیابی‌ها، سرعت اینترنت همراه ایران در مکان ۷۹ جهان قرار دارد. اینترنت ثابت ایران هم در میان ۱۷۶ کشوری که مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند رتبه ۱۵۳ را دارد.

آنگونه که گزارش شده است متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۲۲.۷۲ مگابیت بر ثانیه می باشد.

این سرعت در امارات ۸۳.۵۲ مگابیت ‌بر ثانیه گزارش شده است

البته اوضاع سرعت اینترنت ثابت ایران جای هیچ تعریفی ندارد و ایران در مکانی بسیار پایین در جدول قرار دارد، یعنی مکان ۱۵۳. متوسط سرعت دانلود ۱۰.۱۰ مگابیت ‌بر ثانیه در این بخش برای اینترنت ایران گزارش شده است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*