رکورد ماهیانه ۷۰۰ هزار تن در ناحیه فولادسازی


Hesam 7 اردیبهشت 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*رکورد ماهیانه ۷۰۰ هزار تن در ناحیه فولادسازی*

غلامرضا سلیمی با اشاره به ثبت رکورد تولید ۷۰۰ هزار و ۲۱۵ تن فولاد خام در ناحیه فولادسازی شرکت فولاد مبارکه در فروردین ماه اظهار کرد:

در اسفندماه سال ۹۹ رکورد تولید فولاد خام ۶۶۲ هزار تن بود که در بازه سی روزه محقق شد و این رکورد با ارتقاء ۳۸ هزار تنی تولید فولاد خام در فروردین ماه همراه گردید.

در سال ۹۹ ناحیه فولادسازی و ریخته‎‎‌گری مداوم فولاد مبارکه به تولید ۷ میلیون تن فولاد خام دست یافت که نسبت به سال ۹۸ حدود ۷۳۰ هزار تن افزایش تولید را به همراه داشت.

*ثبت ۴ رکورد تولید ماهیانه در ناحیه*

مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه با اشاره به اینکه در سال ۹۹ ثبت ۴ رکورد تولید ماهیانه در این ناحیه رقم خورد، تصریح کرد:

اصلاح و بازسازی خطوط تولید و مدیریت زمان و همت پرسنل ناحیه منجر به ثبت رکورد اخیر در تولید فولاد خام در این شرکت شد.

*تدوام رکوردهای پی در پی*

وی با تاکید بر ثبت رکورد در واحد گاززدایی، رکورد تعداد ذوب، ارتقاء کیفیت و کاهش ضایعات در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه، گفت:

رسیدن به رکورد ماهیانه تولید ۷۰۰ هزار تن فولاد خام و ۱۴۴ ذوب در فروردین ماه علیرغم کمبود نیروی انسانی به دلیل بیماری کرونا نشان می‌دهد کارگروهی به تمام معنا در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه تجلی یافته است.

سلیمی باز هم بر همدلی و تلاش همگانی نیروهای ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه تاکید کرد و افزود:

چشم‌انداز تولید فولاد خام در سال تولید پشتیبانی‌ها مانع‌زدایی‌ها عبور از ۷٫۲ تن است که امیدواریم با عبور از مانع تامین انرژی و در همبستگی و تلاش نیروهای این ناحیه به وقوع بپیوندد.

عبور از چالش‌هایی مانند تامین مواد اولیه و انرژی می‌تواند ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه را به چشم‌انداز تعیین شده در سال جاری نزدیک کند، زیرا در این مرحله علاوه بر حفظ دستاوردها با پشتیبانی و حمایت همیشگی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، می‌توان به رکوردزنی‌های پی در پی در این ناحیه ادامه داد.

*قدردانی از حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه*

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه در پایان از تلاش پرسنل این ناحیه و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که بتوان ظرفیت کارشناسان و پرسنل ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه را در خدمت تولید کشور به کار گمارد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*