سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای راه‌اندازی شد


Hesam 15 اردیبهشت 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

*بهره‌برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری*

حمیدرضا شهرکی ثانوی از آغاز بهره‌برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری خبر داد و اظهار داشت:

به منظور مدیریت اطلاعات بخش بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، این سامانه طی یک فرآیند ۹ ماهه و جلسات متعدد کارشناسی طراحی و به بهره‌برداری رسید.

این سامانه یک سیستم پشتیبانی تصمیم‌گیری (DSS)، محسوب می‌شود و قادر به مدیریت قراردادهای بهره‌برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حوزه بازرگانی است.

همچنین اطلاعات کلیه اموال این سازمان در بخش بازرگانی شامل تابلوهای تبلیغاتی، پل‌های عابر پیاده، پایانه‌های بار دولتی، کاربری‌های خارج از پایانه، غرف حمل و نقلی، تجاری و غیره، جمع آوری و مدیریت می‌شود.

*نقاط قوت سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری*

وی درباره جامع بازرگانی سازمان راهداری، خاطرنشان کرد:

تهیه نقشه‌های GIS از اموال و پراکندگی آنها در سطح کشور، تهیه گزارش‌ها و داشبوردهای مدیریتی و راهبردی از اطلاعات قراردادها و اموال از نقاط قوت این سامانه است.

*ارائه فاز دوم با تهیه اپلیکیشن موبایل*

مدیرکل دفتر امور سرمایه‌گذاری و نظارت بر بهره‌برداری در پایان با بیان اینکه پیاده‌سازی فاز اول این سامانه شامل ورود اطلاعات پایه اموال سازمان راهداری با همکاری کارشناسان بازرگانی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های سراسر کشور، انجام شد، اظهار کرد:

مقرر است در فاز دوم با تهیه اپلیکیشن موبایلی مبتنی بر اندروید و با استفاده از پروتکل‌های Gtoz-Gtoc خدمات متنوعی به سرمایه‌گذاران و متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف حوزه بازرگانی ارائه و همچنین اطلاع‌رسانی‌های متعددی به شهروندان ذینفع در این حوزه انجام شود.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*